Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округінің Лбішін ауылы аумағына карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 маусымдағы N 169 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 шілдеде N 7-2-121 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 26 шілдедегі N 204 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық әкімдігінің 2011.07.26 N 204 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2011 жылғы 20 маусымдағы N 431 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округінің Лбішін ауылы аумағына ірі қара малының арасында аусыл ауруы шығуына байланысты карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. "Ақжайық ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы М. Сердалинге, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы К. Ермұқашев (келісім бойынша), Ақжайық ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы А. Абуғалиевке (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті "Ақжайық ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы Т. Сүлейменоваға (келісім бойынша) қолданыстағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі N 407 Қаулысымен бекітілген Мемлекеттік ветеринарлық– санитарлық бақылау Ережесін және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 753 бұйрығымен бекітілген Жануарлардың аусыл ауруын алдын алу және жою туралы ветеринарлық Ережесіне сәйкес қажетті шараларды алу ұсынылсын.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории села Лбищенск Акжолского сельского округа Акжаикского района
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 24 июня 2011 года N 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 июля 2011 года N 7-2-121. Утратило силу - постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 26 июля 2011 года N 204
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 26.07.2011 N 204
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления от 20 июня 2011 года N 421 государственного учреждения "Акжайкская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и с целью уничтожения очага инфекционной болезни животных акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории села Лбищенск Акжолского сельского округа Акжаикского района, в связи возникновением заболевания ящура среди крупного скота.
2. Начальнику государственного учреждения "Акжайкский районный отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии" М. Сердалину, исполняющему обязанности начальника государственного учреждения "Акжайкская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" К. Ермукашеву (по согласованию), главному государственному ветеринарно–санитарному инспектору Акжаикского района А. Абугалиеву (по согласованию), начальнику государственного учреждения "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Акжаикскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" Т. Сулейменовой (по согласованию) рекомендовать принять меры согласно Положениию о государственном ветеринарно–санитарном контроле, утвержденному Постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407 и Ветеринарным правилам по профилактике и ликвидации ящура животных, утвержденным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 753.

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 20 маусымнан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Хайруллинге жүктелсін.
Аудан әкімі                      А. Иманғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция
комитетінің Ақжайық аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін
атқарушы
_____________К. Ермұқашев
24.06.2011 ж.
Ақжайық ауданының бас
мемлекеттік ветеринариялық-
санитариялық инспекторы
_____________А. Абуғалиев
24.06.2011 ж.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
Комитетінің Батыс Қазақстан
облысы бойынша департаменті
"Ақжайық ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Т. Сүлейменова
24.06.2011 ж.

3. Данное постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникщие с 20 июня 2011 года.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б. Хайруллину.
Аким района                      А. Имангалиев
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника государственного
учреждения "Акжайкская районная
территориальная инспекция
Комитета государственной
инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_____________К. Ермукашев
24.06.2011 г.
Главный государственный
ветеринарно–санитарный
инспектор Акжаикского района
_____________А. Абугалиев
24.06.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Акжаикскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области"
_____________Т. Сулейменова
24.06.2011 г.