Бөрлі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 3 наурыздағы N 18-9 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 шілдедегі N 28-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 тамызда N 7-3-114 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихаттың 2012.04.18 N 3-6 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының 2010 жылғы 9 желтоқсандағы N 3/9-3409 хатын басшылыққа алып, аудан мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2010 жылғы 3 наурыздағы N 18-9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-3-91 тіркелген, 2010 жылғы 9 сәуірдегі "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде N 29 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауданның келесі мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына ай сайын әлеуметтік көмек көрсетілсін:";
1 тармағының 1) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  М. Махауова
Аудандық мәслихат хатшысы        И. Измагамбетов

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 3 марта 2010 года N 18-9 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2011 года N 28-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 августа 2011 года N 7-3-114. Утратило силу - решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 апреля 2012 года N 3-6
Сноска. Утратило силу - Решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.04.2012 N 3-6
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", руководствуясь письмом Западно-Казахстанского управления координации занятости и социальных программ от 9 декабря 2010 года N 3/9-3409, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 3 марта 2010 года N 18-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-3-91, опубликовано 9 апреля 2010 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" N 29) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Оказать ежемесячную социальную помощь следующим отдельным категориям нуждающихся граждан района:";
исключить подпункт 1) пункта 1.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              М. Махауова
Секретарь районного маслихата    И. Измагамбетов