Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 ақпандағы N 20-4 "Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы N 32-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 желтоқсанда N 7-4-121 тіркелді. Күші дойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 2-4 шешімімен
Ескерту. Күші дойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 2-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бөкей ордасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ұсынбасына сәйкес, аудандық мәслихат сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуді бекіту туралы" 2010 жылғы 26 ақпандағы N 20-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-4-102 тіркелген, 2010 жылғы 31 наурыз - 5 сәуір "Орда жұлдызы" газетінде N 15 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
4, 5, 7 тармақтары алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 10 тармақпен толықтырылсын:
"10. "Капустин Яр" және "Азғыр" полигондарымен шектесетін Бөкей ордасы аудандарының аумағында тұратын бала кезінен мүгедектерге, он сегіз жасқа дейінгі мүгедек балаларға және бірінші топ мүгедектеріне 2 еселенген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, екінші топ мүгедектеріне 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, үшінші топ мүгедектеріне 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайын тиісті жергілікті бюджетінен әлеуметтік көмек төленсін.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мемлекеттiк мекеме "Бөкей ордасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бастығы Ж. Ж. Еркегалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы                  Е. Өмірзақов
Мәслихат хатшысы                 Г. Бисекенова

О внесении изменений и дополнений в решение Бокейординского районного маслихата от 26 февраля 2010 года N 20-4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2011 года N 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 декабря 2011 года N 7-4-121. Утратило силу - решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 2-4
Сноска. Утратило силу - Решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.04.2012 N 2-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по предложению Бокейординского районного отдела занятости и социальных программ, Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям гражданам" от 26 февраля 2010 года N 20-4 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-4-102, опубликованное 31 марта - 5 апреля 2010 года в газете "Орда жұлдызы" N 15) следующие изменения и дополнения:
исключить пункты 4, 5, 7;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
"10. Детям инвалидам с детства, детям инвалидам до восемнадцати лет и инвалидам первой группы проживающим в Бокейординском районе, находящегося на границе с полигонами "Капустин-Яр" и "Азгыр" выплачивать ежемесячную социальную помощь с бюджета района в размере 2 месячных расчетных показателей, инвалидам второй группы в размере 1,5 месячных расчетных показателей, третьей группы в размере 1 месячного расчетного показателя.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на начальника государственного учреждения "Бокейординский районный отдел занятости и социальных программ" Еркегалиева Ж. Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Е. Умурзаков
Секретарь маслихата              Г. Бисекенова