Зеленов аудандық мәслихатының 2008 жылғы 3 қыркүйектегі N 8-4 "Зеленов ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 18 шілдедегі N 35-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 шілдеде N 7-7-129 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2012.04.19 N 3-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Зеленов ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" Зеленов аудандық мәслихатының 2008 жылғы 3 қыркүйектегі N 8-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-7-72 болып тіркелген, 2008 жылғы 18 қазандағы "Ауыл тынысы" газетінің N 42 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2 тармақ:
келесі мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) біржолғы төлем өрттен, су тасқынынан немесе басқа да табиғи және техногендік сипаттағы табиғи зілзаладан зардап шеккен азаматтарға тиісті аудандық комиссиясы белгілеген мөлшерінде;";
3 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"3. Жекелеген азаматтар санаттарына ай сайын берілетін әлеуметтік көмекті және осы шешімнің 2 тармағы 1-1) тармақшасын қоспағанда, барлық әлеуметтік көмек түрлерінің ең жоғары көлемі жылына 50 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінен аспауы тиіс.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, экономика және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Б. Асанов
Аудандық мәслихат хатшысы        В. Шохина

О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 3 сентября 2008 года N 8-4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Зеленовского района"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 июля 2011 года N 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 июля 2011 года N 7-7-129. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 апреля 2012 года N 3-3
Сноска. Утратило силу - Решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.04.2012 N 3-3
На основании Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Зеленовского района" от 3 сентября 2008 года N 8-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-7-72, опубликованное 18 октября 2008 года в газете "Ауыл тынысы" N 42) следующие изменения и дополнения:
пункт 2:
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) единовременной выплаты гражданам, пострадавшим от пожара, наводнения или другого стихийного бедствия природного и техногенного характера в размере установленном соответствующей районной комиссией;";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Максимальный размер выплат всех видов социальной помощи, за исключением ежемесячной социальной помощи отдельным категориям граждан и подпункта 1- 1) пункта 2 настоящего решения, не должен превышать размера 50 месячных расчетных показателей в год.".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, экономике и развитию инфраструктуры.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии              Б. Асанов
Секретарь районного маслихата    В. Шохина