Казталов аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 16-3 "Аудан бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 39-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 сәуірде N 7-8-127 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 шілдедегі N 7-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2012.07.30 N 7-2 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексін, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа алып Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "Аудан бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 16-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-8-87 тіркелген, 2009 жылғы 18 мамырдағы, аудандық "Ауыл айнасы" газетінде N 24 санында жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
2-тармағы мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) "Капустин Яр" және "Азғыр" әскери-сынақ полигондары әсерінен зардап шеккен:
бала жастан мүгедектеріне, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға және I топ мүгедектеріне - 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
II топ мүгедектеріне - 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
III топ мүгедектеріне - 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы                  Н. Дүйсеков
Аудандық мәслихат хатшысы        Е. Газизов

О внесении дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 22 апреля 2009 года N 16-3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2011 года N 39-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 апреля 2011 года N 7-8-127. Утратило силу - решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2012 года N 7-2
Сноска. Утратило силу - Решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.07.2012 N 7-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2011 года Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района" от 22 апреля 2009 года N 16-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-8-87, опубликовано в районной газете "Ауыл айнасы" от 18 мая 2009 года N 24) следующие дополнения:
пункт 2 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) пострадавщим от военно-испытательных полигонов "Капустин Яр" и "Азгир":
инвалидам с детства, детям инвалидам до 18 лет и инвалидам I группы - в размере 2 месячного расчетного показателя;
инвалидам II группы - в размере 1,5 месячного расчетного показателя;
инвалидам III группы - в размере 1 месячного расчетного показателя.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Н. Дуйсеков
Секретарь районного маслихата    Е. Газизов