Казталов аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 16-3 "Аудан бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 тамыздағы N 41-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 тамызда N 7-8-130 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 шілдедегі N 7-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2012.07.30 N 7-2 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа алып, Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 4-3725 санды Заңның бұзылуын жою туралы ұсынысын қарап, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Казталов аудандық мәслихатының "Аудан бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 16-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-8-87 тіркелген, 2009 жылғы 18 мамырдағы "Ауыл айнасы" газетінде N 24 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшасындағы "5 мыңнан 20 мың теңгеге дейін" сөздер "7 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы "20-25 айлық есептік көрсеткішке дейін" сөздер "25 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы "10 мың теңгеден 20 мың теңгеге дейін" деген сөздер "10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
7) тармақшасындағы "10-20 айлық есептік көрсеткішке дейін" деген сөздер "34 айлық есептік көрсеткішке дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) тармақша алынып тасталсын;
2) 2 тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аудан бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына ай сайынғы берілетін әлеуметтік көмек төмендегі мөлшерде беріледі:";
2) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. Тоясов
Аудандық мәслихат
хатшысының ө.у.а.                М. Мырзағалиев

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 22 апреля 2009 года N 16-3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 августа 2011 года N 41-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 августа 2011 года N 7-8-130. Утратило силу - решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2012 года N 7-2
Сноска. Утратило силу - Решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.07.2012 N 7-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2011 года, рассмотрев представление об устранении нарушений Закона департамента Юстиции Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2011 года N 4-3725, Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района" от 22 апреля 2009 года N 16-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-8-87, опубликовано в газете "Ауыл айнасы" от 18 мая 2009 года N 24) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2) слова "от 5 тысяч до 20 тысяч тенге" заменить словами "в размере 7 месячных расчетных показателей";
в подпункте 4) слова "20-25 месячных расчетных показателей" заменить словами "в размере 25 месячных расчетных показателей";
в подпункте 6) слова "20-25 месячных расчетных показателей" заменить словами "в размере 10 месячных расчетных показателей";
в подпункте 7) слова "10-25 месячных расчетных показателей" заменить словами "в размере 34 месячных расчетных показателей";
подпункт 8) исключить;
2) в пункте 2:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2. Оказать ежемесячную социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан района в следующих размерах:";
подпункт 2) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессий              М. Тоясов
В.и.п. секретаря
районного маслихата              М. Мырзагалиев