"Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 518/75-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 28 наурыздағы № 8/2-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 721 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 30 мамырдағы № 139/16-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 30.05.2013 № 139/16-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 108-бабының 4-тармағына, 104-бабының 5-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 518/75-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2011 жылдың 30 желтоқсанында № 708 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «254 206 142» деген сандар «265 930 929,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«80 077 995» деген сандар «81 077 995,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«249 297» деген сандар «262 463,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«8 160 000» деген сандар «9 064 302,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«165 718 850» деген сандар «175 526 169,0» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «215 885 854» деген сандар «257 467 280,9» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «36 693 556» деген сандар «19 830 287,3» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «1 958 700» деген сандар «(-11 034 671,2)» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «(-1 958 700)» деген сандар «11 034 671,2» деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы «5 841 300» деген сандар «6 386 300,0» деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшадағы «(-7 800 000)» деген сандар «(-6 994 147,9)» деген сандармен ауыстырылсын.
2) 1-тармақ келесі мазмұндағы «Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 642 519,1 мың теңге» деген 9) – тармақшамен толықтырылсын.
2. Аталған шешімнің 1,4,6,9,12-қосымшалары осы шешімге 1,2,3,4,5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы             А. Байгенжин
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» ММ (ЭжБЖБ) бастығы             Ж.Ғ. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 28 наурыздағы
№ 8/2-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 518/75-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV "О бюджете города Астаны на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Астаны от 28 марта 2012 года № 8/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 апреля 2012 года № 721. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30 мая 2013 года № 139/16-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30.05.2013 № 139/16-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 и пунктом 5 статьи 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV «О бюджете города Астаны на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2011 года за № 708, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 7 января 2012 года № 2, «Вечерняя Астана» от 7 января 2012 года № 2) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «254 206 142» заменить цифрами «265 930 929,0»;
цифры «80 077 995» заменить цифрами «81 077 995,0»;
цифры «249 297» заменить цифрами «262 463,0»;
цифры «8 160 000» заменить цифрами «9 064 302,0»;
цифры «165 718 850» заменить цифрами «175 526 169,0»;
в подпункте 2) цифры «215 885 854» заменить цифрами «257 467 280,9»;
в подпункте 4) цифры «36 693 556» заменить цифрами «19 830 287,3»;
в подпункте 5) цифры «1 958 700» заменить цифрами «(-11 034 671,2)»;
в подпункте 6) цифры «(-1 958 700)» заменить цифрами «11 034 671,2»;
в подпункте 7) цифры «5 841 300» заменить цифрами «6 386 300,0»;
в подпункте 8) цифры «(-7 800 000)» заменить цифрами «(-6 994 147,9)».
2) пункт 1 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
«Используемые остатки бюджетных средств – 11 642 519,1 тысяч тенге.».
2. Приложения 146912 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    А. Байгенжин
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ
«Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны»
(УЭ и БП)                                  Ж.Г. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 28 марта 2012 года № 8/2-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV
Бюджет города Астаны на 2012 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы