"Астана қаласында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2006 жылғы 29 мамырдағы № 23-10-482қ Астана қаласы әкімдігінің қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 мамырдағы № 158-636 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 731 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 158-2247 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 16.11.2016 № 158-2247 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне пробация қызметi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 15 ақпандағы Заңының 1-бабы 10-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2006 жылғы 29 мамырдағы № 23-10-482қ Астана қаласы әкімдігінің қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 441 болып тіркелген; 2006 жылғы 24 маусымдағы № 96-98 "Астана хабары"; 2006 жылғы 10 маусымдағы № 91 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 1-1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1-1. Астана қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызды мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілесін.";
жоғарыда көрсетілген қаулының 1-2-тармағымен мына редакцияда толықтырылсын:
"1-2. Астана қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызды мөлшерінде интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілесін.".
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкiм
И. Тасмағамбетов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Астаны от 29 мая 2006 года № 23-10-482п "Об установлении квоты рабочих мест в городе Астане"
Постановление акимата города Астаны от 24 мая 2012 года № 158-636. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 июня 2012 года № 731. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 16 ноября 2016 года № 158-2247.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 16.11.2016 № 158-2247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 10 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам службы пробации», подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 29 мая 2006 года № 23-10-482п «Об установлении квоты рабочих мест в городе Астане» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 441, опубликовано в газетах «Астана хабары» от 24 июня 2006 года № 96-98, «Вечерняя Астана» от 10 июня 2006 года № 91) следующие изменение и дополнение:
пункт 1-1 вышеуказанного постановления изложить в следующей редакции:
«1-1. Установить работодателям города Астаны квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест.»;
дополнить вышеуказанное постановление пунктом 1-2 следующего содержания:
«1-2. Установить работодателям города Астаны квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.».
2. Государственному учреждению «Управление занятости и социальных программ города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов