"Ақмола облысында "Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі күзет аймағының аумағында режим түрін және табиғатты пайдалану тәртібін, күзет аймағының көлемі мен шекараларын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № А-5/190 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 шілдедегі № А-8/337 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 тамызда № 3435 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
«Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысында «Көкшетау» мемлекеттік ұлттық табиғи паркі күзет аймағының аумағында режим түрін және табиғатты пайдалану тәртібін, күзет аймағының көлемі мен шекараларын белгілеу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № А-5/190 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3393 болып тіркелген, 2011 жылғы 16 шілдеде «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2. Ақмола облысында «Көкшетау» мемлекеттік ұлттық табиғи паркі күзет аймағының аумағында «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» 2006 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына сәйкес шаруашылық қызметтің реттелетін режимі белгіленсін.».
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Қожамжаров

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 27 мая 2011 года № А-5/190 "Об установлении размера и границ охранной зоны, вида режима и порядка природопользования на территории охранной зоны Государственного национального природного парка "Кокшетау" в Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 3 июля 2012 года № А-8/337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 августа 2012 года № 3435
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «Об особо охраняемых природных территориях» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об установлении размера и границ охранной зоны, вида режима и порядка природопользования на территории охранной зоны Государственного национального природного парка «Кокшетау» в Акмолинской области» от 27 мая 2011 года № А-5/190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3393, опубликовано 16 июля 2011 года в газетах «Арка Ажары» и «Акмолинская правда») следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. Установить на территории охранной зоны Государственного национального природного парка «Кокшетау» в Акмолинской области регулируемый режим хозяйственной деятельности в соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «Об особо охраняемых природных территориях.».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров