2012 жылға арналған Степногорск қаласы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын қосымша тұлғалар тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/32 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда № 1-2-155 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 03-45ш/2838 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 05.11.2014 № 03-45ш/2838 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57 баптарына сәйкес, нысаналы топтардың құрамына кіретін тұлғаларды және әлеуметтік қорғауға ең мұқтаждық ететін азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жәрдемдесу мақсатында Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған Степногорск қаласы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын қосымша тұлғалардың тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (үш ай және артық);
2) елу жастан елу алты жасқа дейінгі әйел адамдар;
3) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
4) орта және орта білімнен кейінгі бағдарламаларды жүзеге асыратын оқу мекемелерінің түлектері;
5) емдеу курсынан өткен өкпе ауруымен ауыратын тұлғалар;
6) мүгедектік есебінен шығарылғандар;
7) медико-әлеуметтік оңалтудан өткен нашақор аурулар.
2. Степногорск қаласы әкімдігінің «Халықтың мақсатты топтарына кіретін қосымша тұлғалар тізбесін белгілеу туралы» 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № ә-8/523а (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-122 болып тіркелген, 2010 жылдың 20 қаңтарында «Степногорск Ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) қаулысының, Степногорск қаласы әкімдігінің «Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № ә-8/523а қаулысына толықтыру енгізу туралы «Халықтың мақсатты топтарына кіретін қосымша тұлғалар тізбесін белгілеу туралы» 2010 жылғы 2 маусымдағы № ә-3/204 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-132 болып тіркелген, 2010 жылдың 15 шілдесінде «Степногорск Ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә.Сәдуақасоваға жүктелсін.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по городу Степногорску на 2012 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 20 января 2012 года № А-1/32. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 14 февраля 2012 года № 1-2-155. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 03-45ш/2838)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 05.11.2014 № 03-45ш/2838).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях оказания содействия занятости лицам, входящим в состав целевых групп и наиболее нуждающимся в социальной защите, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по городу Степногорску на 2012 год:
1) лица, длительно неработающие (три месяца и более);
2) женщины в возрасте от пятидесяти лет до пятидесяти шести лет;
3) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
4) выпускники учреждений образования, реализующих программы  среднего и послесреднего образования;
5) больные туберкулезом, прошедшие курс лечения;
6) снятые с учета инвалидности;
7) прошедшие медико-социальную реабилитацию наркологические больные.
2. Признать утратившими силу постановление акимата города
Степногорска «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения» от 11 декабря 2009 года № а-8/523а (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-122, опубликовано 22 января 2010 года в газетах «Степногорск Ақшамы» и «Вечерний Степногорск»), постановление акимата города Степногорска «О внесении дополнения в постановление акимата города Степногорска от 11 декабря 2009 года № а-8/523а «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения» от 02 июня 2010 года № а-3/204 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-132, опубликовано 15 июля 2010 года в газетах «Степногорск Ақшамы» и «Вечерний Степногорск»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.

4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаметінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Степногорск қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Л.Белоглядова

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   А.Никишов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
города Степногорска»                       Л.Белоглядова