Степногорск қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы № 5С-8/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 қыркүйекте № 3439 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 6С-7/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.07.2016 № 6С-7/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Степногорск қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Степногорск қалалық мәслихатының 2005 жылғы 20 қазандағы № 3С-21/2 "Жиналыстарды, митингілерді және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-18 болып тіркелген, 2005 жылғы 20 қазанда "Престиж" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Х.Шакенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
М.Тақамбаев
Степногорск қалалық
мәслихатының 2012 жылғы
8 тамыздағы № 5С-8/5
шешіміне қосымша
Степногорск қаласында бейбіт жиналыстар,
митингілер, шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізілетін орындар

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Степногорске
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 8 августа 2012 года № 5С-8/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 сентября 2012 года № 3439. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 июля 2016 года № 6С-7/4
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.07.2016 № 6С-7/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Степногорске согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 20 октября 2005 года № 3С-21/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-18, опубликовано 20 октября 2005 года в газете "Престиж").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского
маслихата
Х.Шакенов
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска М.Такамбаев
Приложение
к решению Степногорского
городского маслихата
от 8 августа 2012 года
№ 5С-8/5
Места проведения мирных собраний,
митингов, шествий, пикетов и демонстраций
в городе Степногорске

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.09.2013 № 5С-21/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Елді мекен атауы
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізілетін орындар
1
Степногорск қаласы
"Мирас" мәдениет үйінің алдындағы алаң, 2 шағын аудан, 1
2
Заводской кенті
кітапхана алдындағы алаң, Мира көшесі 11 А
3
Ақсу кенті
мәдениет үйінің алдындағы алаң, Қабылден Амантай көшесі, 3
4
Шаңтөбе кенті

Сноска. Приложение в редакции Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.09.2013 № 5С-21/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места проведения мирных собраний,
митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
город Степногорск
площадь перед домом культуры "Мирас",
2 микрорайон, 1
2
поселок Заводской
площадь перед библиотекой, улица Мира 11А
3
поселок Аксу
площадь перед домом культуры, улица Амантая Кабылденова, 3
4
поселок Шантобе