Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге санатын белгілеу және салынатын жер салығының базалық ставкасын ұлғайту туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 наурыздағы № 5С 2/4 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 сәуірде № 1-5-181 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 ақпандағы № 6С 9/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 22.02.2017 № 6С 9/7 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 381, 386 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Атбасар аудандық мәслихаты шешім етті:
1. Автотұрақтардың (паркингтердің) санаты 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық ставкалар мөлшері, автотұрақтардың (паркингтер) санатына қарай, 2 қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
3. Атбасар ауданының Атбасар қаласы автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген басқа санаттағы жерлерге салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық ставкалары қолданылатын жақын жатқан елді мекен болып белгіленсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының
әкімі
Әубәкіров Р.Ш.
"Атбасар ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін
атқарушы
Қапашев Н.Қ.
Атбасар ауданды
мәслихатының
2012 жылғы 12 наурыздағы
№ 5С 2/4 шешіміне
1 қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
санаттар
1
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
Атбасар аудандық
мәслихатының
2012 жылғы 12 наурыздағы
№ 5С 2/4 шешіміне
2 қосымша
Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге санатына қарай базалық ставкаларының мөлшері
Автотұрақтар (паркингтер) санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салықтың базалық ставкалары
Базалық ставкалардың ұлғаюы
1
1 санат
5,02
он есе
2
2 санат
5,02
он есе

Об установлении категорий и увеличение размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12 марта 2012 года № 5С 2/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 5 апреля 2012 года № 1-5-181. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2017 года № 6С 9/7
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22.02.2017 № 6С 9/7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 381, 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1.
2. Увеличить, в зависимости от категории автостоянок (паркингов), размеры базовых ставок на земли, выделенные под автостоянки (паркинги), согласно приложению 2.
3. Определить город Атбасар Атбасарского района близлежащим населенным пунктом, базовые ставки, на земли которого будут применяться при исчислении налога на земли других категорий, выделенных под автостоянки (паркинги).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Атбасарского района
Аубакиров Р.Ш.
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Налоговое управление
по Атбасарскому району"
Капашев Н.К.
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 12 марта 2012 года
№ 5С 2/4
Категория автостоянок (паркингов)
Виды автостоянок (паркингов)
Категории
1
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
2
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
Приложение 2 к решению
Атбасарского районного
маслихата
от 12 марта 2012 года
№ 5С 2/4
Размеры базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги), в зависимости от категории
Категории автостоянок (паркингов)
Базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовых ставок
1
1 категория
5,02
в десять раз
2
2 категория
5,02
в десять раз