Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет мамандарының лауазымдық тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі № А-4/201 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 сәуірде № 1-12-168 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № А-4/73 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 01.04.2014 № А-4/73 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18238 баптарына, «Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет мамандарының лауазымдық тізбесімен келісу туралы» Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 5С-2/3 шешіміне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет мамандарының лауазымдық тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Жарқайың ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № А-13/382 «Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандардың лауазымдық тізбесін анықтау туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-104 тіркелген, 2009 жылдың 6 ақпанында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Әлжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
Жарқайың ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы
4 сәуірде № А-4/201
қаулысына қосымша
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет мамандарының лауазымдық тізбесі
1. Білім беру мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің, қазыналық кәсіпорынның басшысы және орынбасары;
2) оқытушы – психолог;
3) аға вожатый;
4) кітапхана меңгерушісі;
5) кітапханашы;
6) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
7) мұғалім-логопед;
8) медбике;
9) тәрбиеші;
10)мұғалім-әдіскер;
11)музыкалық жетекші;
12) диеталық медбике;
2. Әлеуметтік қамсыздандыру маманының лауазымы:
1) әлеуметтік қызметкер;
3. Мәдениет мамандардың лауазымдары:
1) клуб жетекшісі;
2) мәдени ұйымдастырушы;

Об определении перечня должностей специалистов образования, социального обеспечения и культуры, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 4 апреля 2012 года № А-4/201. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 23 апреля 2012 года № 1-12-168. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области 21 апреля 2014 года № А-4/73
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области 01.04.2014 № А-4/73 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 18238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, решением Жаркаинского районного маслихата от 6 марта 2012 года № 5С-2/3 «О согласовании перечня должностей специалистов образования, социального обеспечения и культуры, работающих в аульной (сельской) местности» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов образования, социального обеспечения и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района «Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности» от 29 декабря 2008 года № А-13/382 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-104, опубликовано 6 февраля 2009 года в районной газете «Целинное знамя»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алжанова А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Приложение
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 04 апреля 2012 года
№ A-4/201
Перечень должностей специалистов образования, социального обеспечения и культуры, работающих в аульной (сельской) местности
1. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель государственного учреждения, казенного предприятия;
2) педагог-психолог;
3) старший вожатый;
4) заведующая библиотекой;
5) библиотекарь;
6) учителя всех специальностей;
7) учитель – логопед;
8) медицинская сестра;
9) воспитатель;
10) педагог-методист;
11) музыкальный руководитель;
12) диетическая сестра.
2. Должность специалиста социального обеспечения:
1) социальный работник;
3. Должности специалистов культуры:
1) заведующий клубом;
2) культорганизатор;

3) кітапханашы.

3) библиотекарь.