Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 қазандағы № 4С-36/3 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қарашадағы № 5С-12/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 қарашада № 3504 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 қарашадағы № 5С-27/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 04.11.2013 № 5С-27/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 Қаулысымен бекітілген «Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу» мемлекеттік қызмет Стандартының 11 тармағына, «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне коммуналдық қызмет шығындарын өтеуге 2012 жылға арналған әлеуметтiк көмек көрсету жөнiндегi қосымша шаралар туралы» 2012 жылғы 9 ақпандағы № А-2/59 Ақмола облысы әкімдігінің қаулысына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2011 жылғы 12 қазандағы № 4С-36/3 Жарқайың аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-153 болып тіркелген, 2011 жылғы 11 қарашасында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасының үшінші абзацы жаңа редакцияда баяндалсын:
«жүз пайыз мөлшерінде коммуналдық қызмет шығындарын ай сайынғы облыстық бюджеттен бөлінетін трансферттер есебінен төлеу;»;
2) 2 тармақтың 1 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) 1 тармақтың 1 тармақшаның екінші абзацындағы, 2, 3, 4, 5 тармақшаларындағы, 6 тармақшаның екінші абзацындағы көрсетілген санаттар үшін, «Мемлекеттік зейнетақы төлеу жөніндегі орталығы» Республикалық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ақмола облыстық филиалының Жарқайың аудандық бөлімшесімен ұсынылған атын, тегін және әкесінің атын, туған жылын, салық төлеушінің тіркеу нөмірін, екінші деңгейлі банктегі есеп шотының нөмірін көрсетілген тізімі;»;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 12 октября 2011 года № 4С-36/3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 9 ноября 2012 года № 5С-12/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2012 года № 3504. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2013 года № 5С-27/6
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата  Акмолинской области от 04.11.2013 № 5С-27/6 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 11 Стандарта государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, постановлением акимата Акмолинской области от 9 февраля 2012 года № А-2/59 «О дополнительных мерах по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги на 2012 год», Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 12 октября 2011 года № 4С-36/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-153, опубликовано 11 ноября 2011 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
1) абзац третий подпункта 1 пункта 1 изложить в новой редакции:
«ежемесячно за счет трансфертов, выделяемых из областного бюджета, на возмещение расходов на оплату коммунальных услуг в размере ста процентов;»;
2) подпункт 1 пункта 2 изложить в новой редакции:
«1) для категории, указанных в абзаце втором подпункта 1 пункта 1, подпунктах 2, 3, 4, 5, абзаце втором подпункта 6 пункта 1 - списки с указанием имени, фамилии и отчества, года рождения, регистрационного номера налогоплательщика, номер лицевого счета банка второго уровня, предоставленные Жаркаинским районным отделением Республиканского Государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий» Акмолинского областного филиала;»;

3) 2 тармақ 1-1 тармақшасымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«1-1) 1 тармақтың 1 тармақшаның үшінші абзацындағы көрсетілген санаттар үшін – осы әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, тұрақты мекен-жай бойынша тіркелгенін растайтын құжат (мекен-жайының анықтамасы немесе селолық және/немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы), коммуналдық қызметтер жөніндегі баға шоты - түбіртегінің көшірмесі;».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Виничук
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   Т.Хамитов

3) пункт 2 дополнить подпунктом 1-1 следующего содержания:
«1-1) для категории, указанной в абзаце третьем подпункта 1 пункта 1 – заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия документа, удостоверяющего личность, документа подтверждающего регистрацию по постоянному месту жительства (адресная справка либо справка сельских и/или аульных акимов), копия квитанции - счета стоимости по коммунальным услугам;».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Виничук
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   Т.Хамитов