Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы № А-3/55 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № А-3/88 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде № 1-16-149 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № А-13/407 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 25.12.2013 № А-13/407 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, 238 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 наурыздағы № 2/2 «Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 14 наурыздағы № 4/9 «Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін келісу туралы» шешіміне өзгеріс енгізу туралы» шешімінің негізінде, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің «Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы» 2008 жылғы 27 наурыздағы № А-3/55 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-77 нөмірімен тіркелген, «Сандыктауские вести» газетінде 2008 жылдың 14 мамырында жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының қосымшасында 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
күтім бойынша әлеуметтік жұмысшы».
2. Сандықтау ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков

О внесении изменения в постановление акимата Сандыктауского района от 27 марта 2008 года № А-3/55 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 19 марта 2012 года № А-3/88. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 17 апреля 2012 года № 1-16-149. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области 25 декабря 2013 года № А-13/407
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области 25.12.2013 № А-13/407 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Сандыктауского районного маслихата от 12 марта 2012 года № 2/2 «О внесении изменения в решение Сандыктауского районного маслихата от 14 марта 2008 года № 4/9 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности», акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района «Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности» от 27 марта 2008 года № А-3/55 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-77, опубликовано 14 мая 2008 года в газете «Сандыктауские вести») следующее изменение:
в приложение к вышеуказанному постановлению пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Должности специалистов социального обеспечения:
заведующий отделением социальной помощи на дому;
социальный работник по уходу».
2. Настоящее постановление акимата Сандыктауского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                       К.Суюндиков