Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын ауыл шаруашылығы дақылдарын 2012 жылы Сандықтау ауданы бойынша егіс жұмыстарын бастаудың және аяқтаудың оңтайлы мерзімдерін айқындау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № А-4/124 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 мамырда № 1-16-151 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы» Заңының 5 бабының 3 тармағының 3 тармақшасына және «А.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2012 жылғы 13 наурыздағы № 201 ұсынымына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын ауыл шаруашылығы дақылдарын 2012 жылы Сандықтау ауданы бойынша егіс жұмыстарын бастаудың және аяқтаудың оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары В.Г.Горохводацкийге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 12 сәуірдегі
№ А-4/124 қаулысына қосымша
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын ауыл шаруашылық дақылдарын 2012 жылы Сандықтау ауданы бойынша егіс жұмыстарын бастаудың және аяқтаудың оңтайлы мерзімдері
№ р/б
Міндетті сақтандыруға жататын ауыл шаруашылық дақылдардың атауы
Егіс жұмыстарын бастаудың және аяқтаудың оңтайлы мерзімдері
1
орташа-кеш жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по Сандыктаускому району на 2012 год сельскохозяйственных культур подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 12 апреля 2012 года № А-4/124. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 3 мая 2012 года № 1-16-151
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с подпунктом 3 пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года «Об обязательном страховании в растениеводстве» и рекомендациями товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.Бараева» от 13 марта 2012 года № 201, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по Сандыктаускому району на 2012 год сельскохозяйственных культур подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве, согласно приложения.
2. Контроль над исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Горохводацкого В.Г.
3. Данное постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 12 апреля 2012 года
№ А-4/124
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по Сандыктаускому району на 2012 год сельскохозяйственных культур подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве
п/п
Наименование сельскохозяйственных культур подлежащих обязательному страхованию
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ
1
пшеница яровая среднепоздняя