Велихов ауылдық округінің көшелерін атау туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Велихов ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 маусымда № 3-6-142 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Велихов ауылдық округінің әкімінің 28.06.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына сәйкес және тұрғындардың пікірін есепке ала отырып, Велихов ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Велихов ауылдық округінің көшелеріне келесі атаулары берілсін:
Велихов ауылы:
Жастар;
Орталық;
Жаңа;
Жағалау;
Мектеп;
Ақжайық ауылы:
Жамбыл Жабаев;
Ыбырай Алтынсарин;
Бауыржан Момышұлы;
Есет батыр;
Ағайынды Жұбановтар;
Балуан Шолақ;
Орманшылар;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды ауылдық округі әкімінің аппаратының бас маманы Д.Куйкеновқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Велихов ауылдық
округінің әкімі м.а Р. Жұмағалиева

О наименовании улиц Велиховского сельского округа
Решение акима Велиховского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 18 мая 2012 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 5 июня 2012 года № 3-6-142
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық" заменено словами "ауылдық" текст на русском языке без изменений решением акима Велиховского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 28.06.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, исполняющий обязаности акима Велиховского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам Велиховского сельского округа:
Села Велиховка
Молодежная;
Центральная;
Новая;
Набережная;
Школьная;
Села Акжайык:
Жамбыл Жабаев;
Ыбырай Алтынсарин;
Бауыржан Момышулы;
Есет батыра;
братьев Жубановых;
Балуан Шолак;
Лесная;
2. Контроль по исполнению настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Велиховского сельского округа Куйкенова Д.С.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о акима Велиховского
сельского округа Р. Жумагалиева