Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 19 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 мамырда № 3-7-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 139 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 02.03.2018 № 139 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 25 апреля 2012 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2012 года № 3-7-143. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 139
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 02.03.2018 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 422 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қобда ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории Кобдинского района, согласно приложению.

2. Алынып тасталды – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 13.03.2017 № 71 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Г.Балгарина Л.Исмағамбетова
Аудандық мәслихаттың

2. Исключен – решением маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 13.03.2017 № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.Балгарина
Секретарь районного маслихата Л.Исмагамбетова
Приложение к решению районного маслихата