Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 103 "Тіркелген салық ставкасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 23 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 мамырда № 3-13-171 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 202 шешімімен

О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 30 января 2009 года № 103 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25 апреля 2012 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 мая 2012 года № 3-13-171. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 27 марта 2018 года № 202

Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 202 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағы 15 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексін (Салық Кодексі) 422 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат
ШЕШІМ ЕТТІ:

Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 27.03.2018 № 202 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 99-IV районный маслихат РЕШИЛ:

1. Шалқар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 103 "Тіркелген салық ставкасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-96 санымен тіркелген, "Шалқар"газетінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 8 (8050) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

1. В нести в решение Шалкарского районного маслихата от 30 января 2009 года № 103 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-96, опубликованного 18 февраля 2009 года в газете "Шалкар" № 8 (8050) следущие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.