Алакөл ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 10-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 11 желтоқсанда N 2225 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 20.07.2013 № 6-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Алакөл ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес пайыз жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" (Алматы облыстық Әділет департаментінде 2012 жылдың 19 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-171 болып енгізілген, 2012 жылдың 9 маусымында N 23(7496) аудандық "Алакөл" газетінде жарияланған) N 3-6 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Дюсебаева Ұ.Б.
Мәслихат хатшысы Сейрбаев Б.Т.
КЕЛІСІЛДІ:
"Алакөл аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы

Об установлении специалистам, Алакольского района работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2012 года N 2225. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-4
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 20.07.2016 № 6-4.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельских населенных пунктах Алакольского района установить надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов.
2. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 13 апреля 2012 года "Об установлении специалистам, Алакольского района работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате" N 3-6 (зарегистрировано в департаменте юстиции Алматинской области Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 апреля 2012 года за номером 2-5-172, опубликованное в районной газете "Алаколь" N 23(7496) от 9 июня 2012 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии У.Б. Дюсебаева
Секретарь маслихата Б.Т. Сейрбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "отдела экономики
и бюджетного планирования
Алакольского района" Бекболатов Сатай Нурмукашевич