1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы N 1-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 10 ақпанда N 2-11-114 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 05 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу, олардың санын анықтау, әскери қызметке жарамдылығын және мамандығын белгілеу, дене даярлығы деңгейін анықтау, әскерге шақырылушыларды алдын-ала белгілеу, әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау және әскери оқу орындарына түсу үшін кандидаттарды іріктеу мақсатында аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі, N 151 мекен-жайында орналасқан "Алматы облысы, Қарасай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қалалық, ауылдық округтердің әкімдері және ұйымдардың басшылары Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі белгілеген мерзімде "Алматы облысы, Қарасай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілердің тізімін берсін.
3. Қарасай ауданы әкімінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 1994 жылы туылған азаматтарын шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" N 12-31 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 10 қаңтардағы 2-11-97 нөмірімен енгізілген, 2011 жылдың 29 қаңтарында N 5 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қалиев Еділ Әбуұлына жүктелсін.
5. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Дәуренбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Алматы облысы Қарасай
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы, подполковник                      Желеуов Мұратбек Әбенұлы

Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывным участкам
Решение акима Карасайского района Алматинской области от 23 января 2012 года N 1-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 10 февраля 2012 года N 2-11-114
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 05 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", в целях принятия граждан на воинский учет, определения их количества, годности к воинской службе и состояния здоровья, установления общеобразовательного уровня и специальности, определения уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военные учебные заведения аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Карасайского района Алматинской области", расположенному по адресу: Карасайский район, город Каскелен, улица Абылай хана N 151 в январе-марте 2012 года.
2. Акимам города, сельских округов и руководителям организаций в сроки установленные Министерством обороны Республики Казахстан, предоставить в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Карасайского района Алматинской области" списки допризывников, подлежащих приписке к призывному участку.
3. Считать утратившим силу решение акима Карасайского района от 15 декабря 2010 года "Об организации и проведении приписки к призывным участкам граждан 1994 года рождения Карасайского района" за номером 12-31 (зарегистрированный в государственном Реестре нормативных актов от 10 января 2011 года N 2-11-97, опубликованный в газете 29 января 2011 года "Заман жаршысы" N 5).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Калиева Едил Абуовича.
5. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Дауренбаев А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Карасайского района
Алматинской области", подполковник         Желеуов Муратбек Абенович

23 қаңтар 2012 жыл

23 января 2012 года