Кербұлақ ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы N 04-23 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 25 сәуірде N 2-13-157 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 26-161 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 10.02.2014 N 26-161 шешімімен.
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012.11.09 N 11-72 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 53-бабының 2-тармағының 2)-тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кербұлақ ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек бес айлық есептік көрсеткіш көлемінде берілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012.11.09 N 11-72 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың білім, денсаулық сақтау, мәдениет, спорт, туризм, халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Сәуле Молданазарқызы Шуақова
Мәслихат хатшысы                           Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Диханбаева Айгүл Тұрдахунқызы

О назначении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Кербулакского района
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26 марта 2012 года N 04-23. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2012 года N 2-13-157. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года № 26-161
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 10.02.2014 № 26-161.
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 09.11.2012 N 11-72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий " от 8 июля 2005 года и с подпунктом 2) пункта 2 статьи 53 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Назначить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Кербулакского района, в размере пяти месячных расчетных показателей за счет средств районного бюджета.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 09.11.2012 N 11-72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам образования здравоохранения, культуры, спорта, туризма, социальному обеспечению населения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессия                        Шуакова Сауле Молданазаровна
Секретарь маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного отдела
занятости и социальных программ            Диханбаева Айгуль Турдахуновна

26 наурыз 2012 жыл

26 марта 2012 года