Райымбек ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 қарашадағы N 8-51 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 23 қарашада N 2199 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 71-344 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 03.08.2020 № 71-344 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 15) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Райымбек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" N 61-301 шешімінің (2012 жылғы 16 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-15-14 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 ақпандағы N 6 "Хан тәңірі" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С. Саниязов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының "Экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Мұса Кенжебаев

О установлении специалистам работающим в сельских населенных пунктах здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии Райымбекского района повышенные надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 05 ноября 2012 года N 8-51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2012 года N 2199. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 3 августа 2020 года № 71-344
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 03.08.2018 № 71-344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии Райымбекского района повышенные надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
3. Признать утратившим силу решение Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года "Об установлении специалистам Райымбекского района работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате" N 61-301 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 января 2012 года за N 2-15-111, опубликовано в районной газете "Хан тәңірі" N 6 от 3 февраля 2012 года).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
С. Саниязов
Секретарь
районного маслихата
Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района"
Муса Кенжебаев

05 қараша 2012 жыл

05 ноября 2012 года