Талғар ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғарғы айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 4-24 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 14 мамырда N 2-18-146 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 41-252 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 41-252 шешімімен.
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012.11.06 N 10-56 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына және Талғар ауданы әкімінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 01-1019 ұсынысына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғарғы айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012.11.06 N 10-56 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Әукенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Д. Теберіков
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Сафин Асанғали Ануарұлы
13 сәуір 2012 жыл

Об установлении надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате специалистам работающим в сельских населенных пунктах Талгарского района в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 4-24. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 14 мая 2012 года N 2-18-146. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 31 марта 2015 года № 41-252
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 31.03.2015 № 41-252.
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными решением маслихата  Талгарского района Алматинской области от 06.11.2012 N 10-56 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и представления акима Талгарского района N 01-1019 от 10 апреля 2012 года, Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить надбавку к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате специалистам работающим в сельских населенных пунктах Талгарского района в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Талгарского района Алматинской области от 06.11.2012 N 10-56 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б. Аукенов
Секретарь
районного маслихата                        Д. Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Талгарский
районный отдел экономики
и бюджетного планирования                  Сафин Асангали Ануарович
13 апреля 2012 года