Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 128 Қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 мамырда № 1809 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабындағы 2 тармағының 8) тармақшасына сәйкес және «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысының негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год
Постановление Жамбылского областного акимата Жамбылской области от 26 апреля 2012 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 мая 2012 года за номером 1809
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании» от 27 июля 2007 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі белгіленген тәртіппен мемлекеттік білім беру тапсырысын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар білім беру ұйымдарына орналастырсын.

1. Утвердить согласно приложению государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год.
2. Коммунальному государственному учреждению «Управление образования акимата Жамбылской области» разместить в установленном порядке государственный образовательный заказ в организациях технического и профессионального образования.

3. Бекітілген білім беру тапсырысы шегінде «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім берудің кәсіптік білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде қабылдау квотасының мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 264 қаулысымен белгіленген квота қолданылады деп анықталсын.
4. «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 21 шілдедегі № 217 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 1791 болып тiркелдi, 2011 жылғы 28 шілдеде облыстық «Ақ жол» № 132-133 газетiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Определить, что в пределах утвержденного образовательного заказа действует квота, установленная постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2012 года № 264 «Об утверждении размеров квоты приема при поступлении на учебу в организации образования, реализующие профессиональные образовательные учебные программы технического и профессионального, послесреднего и высшего образования».
4. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 21 июля 2011 года № 217 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1791, опубликовано 28 июля 2011 года в областной газете «Ақ жол» № 132 - 133).

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғани Қалыбайұлы Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі                                Қ. Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылғы 26 сәуірдегі
№ 128 қаулысына қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Гани Калыбаевича.
Аким области                               К. Бозумбаев
Приложение к постановлению № 128
акимата Жамбылской области
от 26 апреля 2012 года
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год