Квота белгiлеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы N 44 қаулысы. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде 6-9-134 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қазандағы №197 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 18.10.2023 № 197 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, Сарысу ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының бiр процентi мөлшерiнде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына квота белгiленсiн.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Сарысу ауданы әкімдігінің 27.08.2013 № 292 қаулысымен (ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б. Боранбаевқа жүктелсiн.
Аудан әкімі Ж. Омаров

Об установлении квоты
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 27 марта 2012 года № 44. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 16 апреля 2012 года № 6-9-134. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 18 октября 2023 года № 197
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 18.10.2023 № 197 (вступает в силу через десять календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Сарысуского районного акимата от 27.08.2013 № 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Боранбаева Б.
Аким района Ж.Омаров