Саран қаласында жастар тәжірибесін ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы N 11/02 қаулысы. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 24 сәуірде N 8-7-134 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі N 36/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 26.09.2013 N 36/12 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 316 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. алынып тасталды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2012.06.14 N 21/15 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Саран қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Жұмыспен қамту бөлімі) және "Саран қаласының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Жұмыспен қамту орталығы):
1) жұмыспен қамту бөлімінде және жұмыспен қамту орталығында жұмыссыз ретінде тіркелген, техникалық және кәсіптік білім беру орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектері арасында жастар тәжірибесін жүргізу бойынша жұмысын ұйымдастырсын;

Об организации молодежной практики в городе Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 29 марта 2012 года N 11/02. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 24 апреля 2012 года N 8-7-134. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 26 сентября 2013 года № 36/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 26.09.2013 № 36/12.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 316 "Об утверждении Программы занятости 2020", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. исключен - постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 14.06.2012 N 21/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сарани" (далее – Отдел занятости) и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости города Сарани" (далее – Центр занятости):
1) организовать работу по проведению молодежной практики среди выпускников организаций технического и профессионального образования, послесреднего и высшего образования, зарегистрированных в качестве безработных в отделе занятости и центре занятости;

2) жұмыс берушілермен жастар тәжірибесін қаржыландыру туралы шарттар жасасын;
3) жастар тәжірибесіне қатысушылардың еңбек ақысы мемлекеттік бюджет есебінен 26 000 теңге мөлшерінде жүргізілсін.
Ескерту. 2 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2012.06.14 N 21/15 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Саран қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 мамырдағы N 01/01 "Саран қаласының жұмыссыз жастары үшін дипломнан кейінгі кәсіптік практика ұйымдастыру туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-107 болып тіркелген, қалалық "Саран газеті" N 15 (541) газетінде 2010 жылғы 25 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2) заключить с работодателями договора о финансировании молодежной практики;
3) оплату труда участников молодежной практики производить за счет средств государственного бюджета в размере 26 000 тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 14.06.2012 N 21/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 27 мая 2010 года N 01/01 "Об организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи города Сарани" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-107, опубликовано 25 июня 2010 года в городской газете "Саран газеті" N 15 (541).