Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 261 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 16 қаңтарда № 4400 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 4-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 11.01.2016 № 4-қ қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы N 251 Кодексінің 21 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Дәрменовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арал ауданының әкімі Н. Мұсабаев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 11 декабря 2012 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 января 2013 года № 4400. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11 января 2016 года № 4-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11.01.2016 № 4-қ (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 21 Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года "Трудовой Кодекс Республики Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дарменова Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аральского района Н. Мусабаев