Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 1 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 ақпанда N 10-6-203 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 63 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 24.03.2016 № 63 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012.09.18 N 331 қаулысымен (әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 23.06.2014 N 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота бес пайыз мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012.09.18 N 331 қаулысымен ((әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
“Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 17.06.2015 N 125 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Дәрібаевқа жүктелсін.
Осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі С. Сермағамбетов

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10 января 2012 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 февраля 2012 года N 10-6-203. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24 марта 2016 года № 63
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24.03.2016 № 63 (вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 18.09.2012 N 331 (вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 23.06.2014 N 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Установить квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, в размере пяти процентов.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 18.09.2012 N 331 (вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Коммунальному государственному учреждению “Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния” принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 17.06.2015 N 125 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима А. Дарибаева.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района С. Сермагамбетов