Жалағаш ауданы әкімдігінің қаулысына 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 1 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі N 331 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 қазанда N 4322 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 63 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 24.03.2016 № 63 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 23.06.2014 N 232 қаулысымен.
1. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-6-203 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 ақпанда "Жалағаш жаршысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота бес пайыз мөлшерінде белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімінің орынбасары А.Дәрібаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі
С. Сермағамбетов

О внесении изменений в постановление акимата Жалагашского района от 10 января 2012 года N 1 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпусников интернатных организаций"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 18 сентября 2012 года N 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 октября 2012 года за N 4322. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24 марта 2016 года № 63
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24.03.2016 № 63 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 23.06.2014 N 232.
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпусников интернатных организаций" от 10 января 2012 года N 1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 10-6-203, опубликованный 25 февраля 2012 года в газете "Жалағаш жаршысы") следующие изменения:
заголовок постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, в размере пяти процентов.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жалагашского района Дарибаева А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Сермагамбетов С.