Ақтау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 4/46 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 тамызда № 11-1-181 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/383 шешімімен
Ескертпе. Тақырып жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 17.03.2014 № 18/178
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.03.2016 № 38/383 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауiпсiздiктi, сондай-ақ көлiктiң, инфрақұрылым объектiлерiнiң қалыпты жұмыс iстеуiн, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Ақтау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
Ескертпе. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 17.03.2014 № 18/178.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың депутаттар өкілеттігі және әдеп, заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін ( Ы.Көшербай ).
3. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Б.БоранбаевМ. Молдағұлов
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 19 шілдедегі
№ 4/46 шешіміне қосымша
Ақтау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер,
пикеттер, шерулер және демонстрациялар
өткізу орындары
Ескертпе. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 17.03.2014 № 18/178.
№ р/р
Бейбіт жиналыстарды, митингілерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізу орындары
1
Төртінші және бесінші шағын аудандар арасында, Тарас Шевченконың ескерткіші артында орналасқан саябағы
2
Бесінші шағын ауданында орналасқан М.Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармонияның акт залы

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Актау
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 19 июля 2012 года № 4/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 августа 2012 года № 11-1-181. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской облати от 11 марта 2016 года № 38/383
Сноска. Заголовок в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской облати от 17.03.2014 № 18/178.
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской облати от 11.03.2016 № 38/383(вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года № 2126 "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также нормального функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм, городской маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Актау согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 17.03.2014 № 18/178.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по депутатским полномочиям и этике, законности и правопорядку ( Ы.Кошербай ).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь городского
маслихата
Б.БоранбаевМ.Молдагулов
Приложение к решению
городского маслихата от
19 июля 2012 года № 4/46
Места проведения мирных собраний, митингов,
шествий, пикетов и демонстраций в городе Актау
Сноска. Приложение в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 17.03.2014 № 18/178.
№ п/п
Места проведения мирных собраний, митингов,шествий, пикетов и демонстраций
1
Сквер, расположенный между четвертым и пятым микрорайонами, сзади памятника Тарасу Шевченко
2
Актовый зал Мангистауской областной филармонии имени М.Оскинбаева, расположенного в пятом микрорайоне