Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Лермонтов ауылы мен Лермонтов ауылдық округін қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 шілдедегі № 3 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 58 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 тамызда № 3822 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі тақырыбында, кіріспесінде және бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық", деген сөздер тиісінше "ауылы", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Алтынсарин ауданының Лермонтов ауылы мен Лермонтов ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және Алтынсарин ауданының өкілді және атқарушы органдарының ұсыныстары бойынша Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтынсарин ауданының Лермонтов ауылы Алтынсарин ауданының Ілияс Омаров атындағы ауылы болып қайта аталсын.
2. Алтынсарин ауданының Лермонтов ауылдық округі Алтынсарин ауданының Ілияс Омаров атындағы ауылдық округі болып қайта аталсын.
3. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі
____________ Н. Садуақасов
Сессия төрайымы
_______ Р. Бектұрғанова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
____________ С. Ещанов

О переименовании села Лермонтово и Лермонтовского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 19 июля 2012 года № 3 и Решение маслихата Костанайской области от 19 июля 2012 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 августа 2012 года № 3822
Сноска. В заголовке, в преамбуле и по всему тексту на государственном языке слова "селосы", "селолық", заменены соответственно словами "ауылы", "ауылдық", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Лермонтово и Лермонтовского сельского округа Алтынсаринского района и по предложению представительного и исполнительного органов Алтынсаринского района акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Лермонтово Алтынсаринского района в село имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района.
2. Переименовать Лермонтовский сельский округ Алтынсаринского района в сельский округ имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области
_____________ Н. Садуакасов
Председатель сессии
___________ Р. Бектурганова
Секретарь Костанайского
областного маслихата
______________ С. Ещанов