Мәслихаттың 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 471 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 51 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 тамызда № 9-14-181 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012.12.20 № 71 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 471 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-158 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 21 қазанда "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымнан шығарылған, туберкулезбен ауыратын тұлғаларға, табыстарын есепке алмай, қосымша тамақтануға, біржолғы, 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 8) тармақшасы жойылсын;
көрсетілген шешімінің "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізбесі" қосымшасында:
2-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымнан шығарылған, туберкулезбен ауыратын тұлғаларға, табыстарын есепке алмай, қосымша тамақтануға:
емделуде болғанын растайтын, тиісті медициналық ұйымнан анықтама;";
2-тармағының 8) тармақшасы жойылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрағасы                       В. Двуреченский
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы
әкімдігінің "Жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ В. Панин
Қостанай ауданы
әкімдігінің "Экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ З. Кенжегарина

О внесении изменений в решение маслихата от 20 сентября 2011 года № 471 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 27 июля 2012 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 августа 2012 года № 9-14-181. Утратило силу - Решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 71
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.12.2012 № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 20 сентября 2011 года
№ 471 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-158, опубликовано 21 октября 2011 года в газете "Арна") следующие изменения:
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) лицам, больным туберкулезом, выписанным из специализированной противотуберкулезной медицинской организации, без учета доходов, на дополнительное питание, единовременно, в размере 10 месячных расчетных показателей;";
подпункт 8) пункта 1 указанного решения исключить;
в приложении к указанному решению "Перечень документов, необходимых для получения государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов":
подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) для лиц больных туберкулезом, выписанных из специализированной противотуберкулезной медицинской организации, без учета доходов, на дополнительное питание:
справка из соответствующей медицинской организации, подтверждающая нахождение на лечении;";
подпункт 8) пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        В. Двуреченский
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ"
акимата Костанайского района
______________ В. Панин
"Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
___________ З. Кенжегарина