Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 37 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 сәуірде № 9-16-139 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-16-132 тіркелген, 2012 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті  тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1563225,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 149107,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3202,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9455,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1401461,0 мың теңге;
2) шығындар – 1573219,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 27212,9 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 28629,9 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1417,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – –37207,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 37207,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 19416,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1417,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 19208,8 мың теңге.
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 37310,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының үшінші және алтыншы, жетінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3542,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 4138,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 7930,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 431 "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10 апреля 2012 года № 37. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 16 апреля 2012 года № 9-16-139
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-16-132, опубликовано 10 января 2012 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1563225,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 149107,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3202,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9455,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1401461,0 тысяча тенге;
2) затраты – 1573219,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27212,9 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28629,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1417,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –37207,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37207,8 тысяч тенге:
поступление займов – 19416,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1417,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19208,8 тысяч тенге.
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 37310,0 тысяч тенге.";
абзац третий и шестой, седьмой пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3542,0 тысячи тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4138,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 7930,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:

"жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 19416,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 363584,0 мың теңге сомасында;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға нысаналы даму трансферті 34416,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б. Аманбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Р. Бөдекенова
"Науырзым ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың

"бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 19416,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 363584,0 тысячи тенге;
целевого трансферта на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 34416,0 тысяч тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
секретарь районного маслихата              Б. Аманбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района
____________________ Р. Будекенова
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Наурзумского района"
____________________ Н. Дехтярева
Приложение 1
к решению маслихата