Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 300 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 қазанда № 3854 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 94 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 29.04.2016 № 94 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, қылмыстық–атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әлеуметтік қорғау және оларды жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық–атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін аудандағы жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Науырзым ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтініш жасаған қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа жолдау кезінде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 445 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-16-126 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 18 қарашадағы № 33 "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Науырзым
ауданының әкімі А. Балғарин
КЕЛIСIЛДI:
"Қазақстан Республикасы ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының ішкі істер
Департаменті Науырзым ауданының iшкi
iстер бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
___________________ Н. Байкасов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 10 октября 2012 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 октября 2012 года № 3854. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 29 апреля 2016 года № 94
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 29.04.2016 № 94.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и обеспечения их занятости, акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в районе.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Наурзумского района" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, состоящих на учете служб пробации уголовно–исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Наурзумского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" от 20 октября 2011 года № 445 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-16-126, опубликовано 18 ноября 2011 года в газете "Науырзым тынысы" № 33).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Наурзумского района А. Балгарин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Наурзумского района
Департамента внутренних дел Костанайской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
___________________ Н. Байкасов