Екібастұз қаласы әкімдігінің қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 142/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 наурызда N 12-3-321 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 09 қыркүйектегі N 898/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 09.09.2013 N 898/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" N 148 Заңының 3137-баптарына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" N 213 Заңының 21-бабына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің қаулыларына қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Н.В. Дычкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігі
2012 жылғы 30 қаңтардағы
N 142/2 қаулысының
қосымша
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 12 желтоқсандағы "Жалға алынған мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдалану үшін жалға берудің төлемін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-208 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Вести Экибастуза" және N 3 "Отарқа" газеттерінде жарияланған) N 725/11 қаулысына өзгеріс енгізілсін:
2-тармағы алынып тасталсын.
2. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қарашадағы "Жалға алынған мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдалану үшін жалға берудің төлемін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-245 тіркелген, 2009 жылғы 16 желтоқсандағы N 51 "Вести Экибастуза" және N 51 "Отарқа" газеттерінде жарияланған) N 760/12 қаулысына өзгеріс енгізілсін:
2-тармағы алынып тасталсын.
3. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы "Жалға алынған мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдалану үшін жалға берудің төлемін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-251 тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтардағы N 5 "Вести Экибастуза" және N 5 "Отарқа" газеттерінде жарияланған) N 823/12 қаулысына өзгеріс енгізілсін:
2-тармағы алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановления акимата города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 января 2012 года N 142/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 марта 2012 года N 12-3-321. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 09 сентября 2013 года N 898/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 09.09.2013 N 898/9.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановления акимата города Экибастуза согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Дычко Н.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза от
30 января 2012 года N 142/2
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 12 декабря 2008 года N 725/11 "Об установлении арендной платы за пользование жилищем из государственного арендного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-208, опубликовано 15 января 2009 года в газетах "Вести Экибастуза" N 3 и "Отарқа" N 3) следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 30 ноября 2009 года N 760/12 "Об установлении арендной платы за пользование жилищем из государственного арендного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-245, опубликовано 16 декабря 2009 года в газетах "Вести Экибастуза" N 51 и "Отарқа" N 51) следующее изменение:
пункт 2 исключить.
3. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 20 декабря 2009 года N 823/12 "Об установлении арендной платы за пользование жилищем из государственного арендного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-251, опубликовано 28 января 2010 года в газетах "Вести Экибастуза" N 5 и "Отарқа" N 5) следующее изменение:
пункт 2 исключить.