"Иттер мен мысықтарды ұстау ережесі туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 21 маусымдағы N 5/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы N 9/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 желтоқсанда N 2032 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 21.01.2015 N 32/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 21.01.2015 N 32/1 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23-қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Иттер мен мысықтарды ұстау ережесі туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 21 маусымдағы № 5/15 шешіміне (Мемлекеттік тіркеу реестрінде 2012 жылғы 20 шілде № 1807 тіркелген, 2012 жылғы 28 шілдеде № 88 "Солтүстік Қазақстан", № 88 "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Иттер мен мысықтарды ұстау ережесіндегі:
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. Иттерді таластыруды ұйымдастыру мен өткізуге жол берілмейді.";
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12. Иттер мен мысықтардың иелері жануарларын ветеринарлық мекемелерден ветеринарлық паспорттар алу жолымен тіркеуге қоюға тиісті.".
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
ІX сессиясының төрағасы
C. Ахметбеков
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
хатшысы
Қ. Едіресов

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2012 года N 5/15 "О Правилах содержания собак и кошек"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2012 года N 9/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 декабря 2012 года N 2032. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 21.01.2015 N 32/1
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 21.01.2015 N 32/1 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О Правилах содержания собак и кошек" от 21 июня 2012 года № 5/15 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1807 от 20 июля 2012 года, опубликованное 28 июля 2012 года в газетах "Солтүстік Қазақстан" № 88, "Северный Казахстан" № 88) следующие изменения:
в Правилах содержания собак и кошек, утвержденных указанным решением:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Не допускается организация и проведение собачьих боев.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Владельцам собак и кошек необходимо зарегистрировать животных путем получения ветеринарных паспортов в ветеринарных учреждениях.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель IX сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
С. Ахметбеков
Cекретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов