Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 263 "Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 30 қазандағы N 472 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда N 1985 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 мамырдағы N 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 24.05.2013 N 184 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21–бабына сәйкес Сотүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің «Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» 2012 жылғы 01 маусымдағы № 263 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде № 13-9-161 бойынша тіркелген, 2012 жылғы 12 қазандағы «Мағжан жұлдызы», «Вести» аудандық газеттерінде № 41 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттiк қызмет регламенттерінде:
1) «Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу:
3–тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.»;
2) «Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу»:
3–тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.»;
3) «Жергiлiктi өкiлетті органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу:
3–тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.».
4) «18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау»:
3–тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.»;
5) «Мүгедектерді санаторлық-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу»:
3–тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.».
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының әкімі            В. Бубенко

О внесении изменений в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 июня 2012 года № 263 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30 октября 2012 года N 472. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 декабря 2012 года N 1985. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 184
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24.05.2013 N 184
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат района Магжана Жумабаева Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо–Казахстанской области «Об утверждении регламентов государственных услуг» от 1 июня 2012 года № 263 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-161, опубликовано 12 октября 2012 года в районных газетах «Мағжан жұлдызы», «Вести» № 41) следующие изменения:
в регламентах государственных услуг:
1) «Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.»;
2) «Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.»;
3) «Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.»;
4) «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.»;
5) «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области               В. Бубенко