Жылой ауданы бойынша 2012 жылғы тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 1-8 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 ақпанда № 4-2-166 тіркелді. Күші жойылды - Жылыой аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 10-12 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Жылыой аудандық мәслихатының 2013.02.07 № 10-12 шешімімен.

Об установлении ставок фиксированного налога на 2012 год по Жылыойскому району
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 30 января 2012 года № 1-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 февраля 2012 года № 4-2-166. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2013 года № 10-12
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2013 № 10-12.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабына сәйкес, аудандық мәслихаттың І сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы бойынша 2012 жылға тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-4 "Жылыой ауданы бойынша 2011 жылға тіркелген салық ставкалары туралы" шешімінің (мемлекеттік тіркеу саны № 4-2-149, 2011 жылғы 31 наурызда № 14 "Кең Жылой" газетiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат на І сессии РЕШИЛ:
1. Установить ставки фиксированного налога на 2012 год по Жылыойскому району согласно приложению.
2. Решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-4 "О фиксированных налоговых ставках на 2011 год по Жылыойскому району" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-149, опубликовано в газете "Кен Жылой" № 14 от 31 марта 2011 года) признать утратившим силу.

3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың І
сессиясының төрағасы:                      Ү. Жақашев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
30 қаңтардағы № 1-8 "Жылыой ауданы
бойынша 2012 жылға тіркелген салық
ставкаларын белгілеу туралы"
шешіміне қосымша
2012 жылға тіркелген салық ставкалары
Рет №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың базалық ставкаларының ең төменгі және ең жоғары мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
Тіркелген салықтың базалық ставкалары 2012 жыл үшін (айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
4
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель І сессии
районного маслихата:                       Жакашев У.
Секретарь районного маслихата:             Кенганов М.
Приложение
к решению районного маслихата
от 30 января 2012 года № 1-8
"Об установлении ставок
фиксированного налога на 2012 год по Жылыойскому району"
Ставки фиксированного налога на 2012 год
п/п
Наименование объекта налогообложения
Минимальные и максимальные размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
Базовые ставки фиксированного налога на 2012 год (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
4
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком