Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 53/359-IV "Түркістан қаласының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2012 жылы әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 3/22-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 сәуірде № 14-4-118 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 01-09/14 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 30.01.2013 № 01-09/14 хатымен.
Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15-тармақшасына,   "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 18-бабының 8-тармағына және қала әкiмiнiң  09.04.2012 жылғы мәлiмдемесiне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТI:
1. "Түркістан қаласының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2012 жылы әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 53/359-IV (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 14-4-112 тіркелген, 2012 жылы 4-ақпандағы «Түркістан» газетінің 7-8 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбында:
орысша мәтініндегі «предоставлении» деген сөзден кейін «в 2012 году» деген сөзбен толықтырылсын;
«мәдениет және спорт» деген сөздер «мәдениет, спорт және ветеринария» деген сөздермен ауыстырылсын;
орысша мәтініндегі «Туркестан» деген сөзден кейін «на 2012 год» деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармағындағы:
«мәдениет және спорт» деген сөздер «мәдениет, спорт және ветеринария» деген сөздермен ауыстырылсын.
«сатып алу» деген сөзден кейін «немесе салу» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiлсiн.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      М.Ибраим
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков

О внесении изменений и дополнений в решение Туркестанского городского маслихата от 11 января 2012 года № 53/359-IV "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Туркестан на 2012 год"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 3/22-V. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 26 апреля 2012 года № 14-4-118. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 01-09/14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 01-09/14).
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и заявлению акима города Туркестан от 09.04.2012 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 11 января 2012 года № 53/359-IV "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Туркестан на 2012 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-112, опубликовано 4 февраля 2012 года в номере 8-9 газеты «Туркистон») следующие изменения и дополнения:
в заголовке:
в русском тексте после слова "предоставлении" дополнить словами "в 2012 году";
слова "культуры и спорта" заменить словами "культуры, спорта и ветеринарии";
после слова "Туркестан" слова "на 2012 год" исключить;
в пункте 1:
слова "культуры и спорта" заменить словами "культуры, спорта и ветеринарии";
после слова "приобретения" дополнить словами "или строительства".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата   М.Ибраим
Секретарь городского маслихата             Ғ.Рысбеков