"Шығыс Қазақстан облысы аумақтарын бөлу туралы" 2011 жылғы 21 қыркүйектегі № 204 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 09 ақпандағы N 20 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 ақпанда N 2568 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 318 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 21.12.2012 N 318 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, 26-2-бабына, «Аумақты аймақтарға бөлу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 767, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 6027 бұйрығына сәйкес, Үржар ауданы әкімдігінің «Қарабұта ауылдық округінің Қарабұта ауылында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы» 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 570, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5-18-138, «Бақты ауылдық округінің Бақты ауылында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы» 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 571, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5-18-139 қаулылары, Шығыс Қазақстан облысы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2012 жылғы 9 қаңтардағы 05-00/4-09 хаты негізінде, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Шығыс Қазақстан облысы аумақтарын аймақтарға бөлу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қыркүйектегі № 204 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2556, 2011 жылғы 17 қазанда 121 (16597) «Дидар», 2011 жылғы 15 қазанда № 119 (19107) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2), 3) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
«1) мынадай аумақтарды қамтитын 3 шақырым радиустағы аусыл эпизоотиялық ошағымен қолайсыз аймақтар:
Күршім ауданы Теректі ауылдық округінің Қарашілік ауылы;
Үржар ауданы Қарабұта ауылдық округінің Қарабұта ауылы, Бақты ауылдық округінің Бақты ауылы;

О внесении изменений в постановление от 21 сентября 2011 года № 204 "О делении территории Восточно-Казахстанской области на зоны"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 09 февраля 2012 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 февраля 2012 года N 2568. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 декабря 2012 года № 318
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 21.12.2012 № 318.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) пункта 1 статьи 10, статьей 26-2 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 767 «Об утверждении Правил деления территории на зоны», зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6027, на основании постановлений акимата Урджарского района от 28 декабря 2011 года № 570 «Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима в селе Карабута Карабутинского сельского округа», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-138, 29 декабря 2011 года № 571 «Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима в селе Бакты Бактинского сельского округа», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-139, письма главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Восточно-Казахстанской области от 9 января 2012 года за № 05-00/4-09 Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата «О делении территории Восточно-Казахстанской области на зоны» от 21 сентября 2011 года № 204 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2556, опубликованное в газетах «Дидар» 17 октября 2011 года № 121 (16597), «Рудный Алтай» 15 октября 2011 года № 119 (19107)) следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1) неблагополучные зоны с эпизоотическими очагами ящура в радиусе 3 километров, включающие в себя территории:
села Карашилик Теректинского сельского округа Курчумского района;
села Карабута Карабутинского сельского округа, села Бакты Бактинского сельского округа Урджарского района;

2) мынадай аумақтарды қамтитын буферлік аймақтар:
300 шақырым радиуста:
Күршім ауданының Күршім, Сарыөлең, Қалғұтты, Маралды, Абай, Құйған, Балықшы, Боран, Қалжыр, Ақбұлақ, Төсқайың және Теректі ауылдық округтері;
60 шақырым радиуста:
Үржар ауданының Ақжар, Алтыншоқы, Көлденең, Ақшоқы, Бестерек, Благодарное, Жаңа Тілек, Бақты, Егінсу, Елтай, Көкөзек, Коңыршәулі, Қаракөл, Көктерек, Қарабұта, Қаратал, Қаратұман, Қарабұлақ, Қабанбай, Көктал, Мақаншы, Науалы, Жоғарғы Егінсу, Ново-Андреевка, Салқынбел, Үржар, Шолпан ауылдық округтері;
3) мынадай аумақтарды қамтитын 350 шақырым радиустағы бақылау аймақтары:
Көкпекті ауданының Үлгілімалшы, Самар, Казнаковка, Ново-Тимофеевка, Теректі, Миролюбовка ауылдық округтері, Катонқарағай ауданының Большенарым ауылдық округі, Зайсан ауданының Біржан, Қаратал ауылдық округтері;
Абай ауданының Кеңгірбай, Көкбай, Құндызды, Арқат, Қасқабұлақ, Сарыжал, Тоқтамыс, Медеу, Қарауыл ауылдық округтері, Аягөз ауданының Аягөз қаласы, Айғыз, Ақшатау, Ақши, Ақтоғай, Ақшәулі, Байқошқар, Баршатас, Бидайық, Карағаш, Емелтау, Қопа, Мәдениет, Майлин, Малгелді, Мыңбұлақ, Косағаш, Өркен, Сарыарқа, Нарын, Мамырсу, Тарбағатай, Тарлаулы ауылдық округтері, Жарма ауданының Ақжал, Әуезов, Аршалы, Белтерек, Божегур, Бірлік, Бірлікшіл, Делбегетай, Жаңғызтөбе, Жайма, Жарық, Жарма, Қалбатау, Қапанбұлақ, Қаратөбе, Қарасу, Қызылағаш, Суықбұлақ, Терістаңбалы, Үшбиік, Шалабай, Шар ауылдық округтері, Зайсан ауданының Зайсан қаласы, Дайыр, Сартерек, Айнабұлақ, Қарабұлақ, Кеңсай, Шілікті ауылдық округтері, Көкпекті ауданының Тассай, Үлкен Бөкен, Қарағандыкөл, Көжайық, Биғаш, К. Аухадиев атындағы ауылдық округтері, Тарбағатай ауданының Екпін, Көкжыра, Құмкөл, Ойшілік, Қызылкесік, Жантікей, Сәтпаев, Кіндікті, Ақсуат, Ақжар, Жаңаауыл, Қарасу, Жетіарал, Маңырақ, Құйған, Тұғыл ауылдық округтері, Семей қаласы, Семей қаласының Жазық, Озерки, Жиеналы, Достық, Приречный, Ертіс, Знаменка, Новобаженово, Абыралы, Айнабұлақ, Алғабас, Қараөлең, Таңат ауылдық округтері, Курчатов қаласы;».
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық
аумақтық инспекциясының бастығы            К. Тоқтасынов

2) буферные зоны, включающие в себя территории:
в радиусе 300 километров:
Курчумского, Сарыоленского, Калгуттинского, Маралихинского, Абайского, Куйганского, Балыкшинского, Боранского, Калжырского, Акбулакского, Тоскайынского и Теректинского сельских округов Курчумского района;
в радиусе 60 километров:
Акжарского, Алтыншокинского, Колдененского, Акшокинского, Бестерекского, Благодарненского, Жана Тлекского, Бактинского, Егинсуского, Ельтайского, Кокозекского, Коныршаулинского, Каракольского, Коктерекского, Карабутинского, Караталского, Каратуминского, Карабулакского, Кабанбайского, Кокталского, Маканчинского, Науалинского, Жогаргы Егинсуского, Ново-Андреевского, Салкынбельского, Урджарского, Шолпанского сельских округов Урджарского района;
3) зоны наблюдения в радиусе 350 километров, включающие в себя территории:
Улгылымалшинского, Самарского, Казнаковского, Ново-Тимофеевского, Теректинского, Миролюбовского сельских округов Кокпектинского района, Большенарымского сельского округа Катон-Карагайского района, Биржанского, Караталского сельских округов Зайсанского района;
Кенгирбайского, Кокбайского, Кундыздинского, Аркатского, Каскабулакского, Сарыжалского, Токтамыского, Медеуского, Карауылского сельских округов Абайского района, города Аягоз, Айгызского, Акшатауского, Акшиского, Актогайского, Акшаулинского, Байкошкарского, Баршатаского, Бидайкского, Карагашского, Емельтауского, Копинского, Мадениетского, Майлинского, Малгелдинского, Мынбулакского, Косагашского, Оркенского, Сараркинского, Нарынского, Мамырсуского, Тарбагатайского, Тарлаулинского сельских округов Аягозского района, Акжалского, Ауэзовского, Аршалинского, Белтерекского, Божегурского, Бирликского, Бирликшильского, Делбегетайского, Жангизтобинского, Жайминского, Жарыкского, Жарминского, Калбатауского, Капанбулакского, Каратобинского, Карасуского, Кызылагашского, Суыкбулакского, Теристанбалинского, Ушбиикского, Шалабайского, Шарского сельских округов Жарминского района, города Зайсан, Дайырского, Сартерекского, Айнабулакского, Карабулакского, Кенсайского, Шиликтинского сельских округов Зайсанского района, Тассайского, Улкен Бокенского, Карагандыкольского, Кокжайыкского, Бигашского, имени К. Аухадиева сельских округов Кокпектинского района, Екпинского, Кокжыринского, Кумкольского, Ойшиликского, Кызылкесыкского, Жантыкейского, Сатпаевского, Киндиктинского, Аксуатского, Акжарского, Жанаульского, Карасуского, Жетыаральского, Маныракского, Куйганского, Тугылского сельских округов Тарбагатайского района, города Семей, Жазыкского, Озерского, Жиеналинского, Достыкского, Приреченского, Иртышского, Знаменского, Новобаженовского, Абралинского, Айнабулакского, Алгабаского, Караоленского, Танатского сельских округов города Семей, города Курчатова;».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
Согласовано:
Начальник Восточно-Казахстанской
областной территориальной инспекции
Комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан             К. Токтасынов