Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлем мөлшерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 тамыздағы N 511 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 қыркүйекте N 2675 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 наурыздағы N 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 26.03.2013 N 216 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабына, Қазақстан Республикасының Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 «Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы» бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7232 нөмірімен тіркелді), Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалпы алаңының бір шаршы метріне ай сайынғы төлем мөлшері осы қаулының  қосымшасына сай белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің орынбасары А.Т. Хосчановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі                     М. Сапарғалиев
2012 жылғы 21 тамыздағы № 511
қаулысына қосымша
Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін
жалпы алаңының бір шаршы метріне ай сайынғы төлем мөлшері
Төлем мөлшері мына формула бойынша есептеледі:
А=Ц1 : Т : 12 ай + Р
ондағы:
А – кондоминиум объектiсiнің құрамына жатпайтын мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері, айына 1 шаршы метр үшін теңге;
Ц1 – 20 жылдан астам пайдаланылған тұрғын үйлер үшін тұрғын үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метрінің құны, теңгемен;
Т – ғимараттың қызмет ету есептік мерзімі, жыл;
Р – тұрғын үйді (тұрғын ғимараты) күтуге қажетті төлемінің сомасы, айына 1 шаршы метр үшін теңге.
№ р/р
Үйдің мекенжайы
Төлем мөлшері
1
Островский көшесі, 86
39 (отыз тоғыз) теңге 85 (сексен бес) тиын

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2012 года N 511. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 сентября 2012 года за N 2675. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера от 26 марта 2013 года № 216
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера от 26.03.2013 № 216.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 «Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232) акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер ежемесячной платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда за один квадратный метр общей площади согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Риддера Хосчанова А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера                        М. Сапаргалиев
Приложение к постановлению
от 21 августа 2012 года № 511
Размер ежемесячной платы за пользование жилищем
из государственного жилищного фонда
за один квадратный метр общей площади
Размер платы рассчитывается по формуле:
А = Ц1 : Т : 12 месяцев + Р
где:
А – размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, не входящим в состав объекта кондоминиума, в тенге за один квадратный метр в месяц;
Ц1 – стоимость одного квадратного метра общей площади жилища для жилищ, бывших в эксплуатации свыше 20 лет, в тенге;
Т – расчетный срок службы зданий, лет;
Р – сумма платежей, необходимая на содержание жилого дома (жилого здания), в тенге за один квадратный метр в месяц.
№ п/п
Адрес дома
Размер платы
1
Ул. Островского, 86
39 (тридцать девять) тенге 85 (восемьдесят пять) тиын