Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 тамыздағы № 6-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қыркүйекте № 2647 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 10-7 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, “Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы” Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-ІV Заңының 36 бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес қызметі дүркін-дүркін сипаттағы (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) оралмандар, Қазақстан Республикасының азаматтары үшін бір жолғы талондардың құны белгіленсін.
2. 2 қосымшаға сәйкес базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй–жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, тауарларды сату, жұмыстарды орындау, базарларда қызмет көрсету бойынша қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, жеке кәсіпкерлер және занды тұлғалар үшін бір жолғы талондардың құны белгіленсін.
3. Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 3-9 «Бюджетпен бір күндік талон алу арқылы есеп айырысатын жеке тұлғалар үшін ұсынылған бір күндік алым ставкалары туралы» (2008 жылы 24 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-5-67 нөмерімен тіркелген, «Абай елі» газетінің 2008 жылғы 15-29 ақпандағы № 4 (038) санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 10 шілдедегі № 5-7 “Біржолғы талон негізіндегі арнаулы салық режимін бекіту туралы” шешімінің күші жойылсын.

Об утверждении стоимости разовых талонов
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2012 года N 6-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 сентября 2012 года за N 2647. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 10-7
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 10-7.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)», Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях), согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющие деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 24 декабря 2007 года № 3-9 «Стоимость разовых талонов для физических лиц уплату налога в бюджет по разовым талонам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 декабря 2008 года № 5-5-67, опубликованный в газете “Абай елі” от 15-29 февраля 2008 года № 4 (038)).
4. Отменить решение от 10 июля 2012 года № 5-7 «Об утверждении специального налогового режима на основе разового талона» районного маслихата.

5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                     Б. Кәрібаев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                               Т. Аманғазы
Абай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 тамыздағы
№ 6-4 шешіміне
1 қосымша
Қызметі дүркін-дүркін сипаттағы (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) оралмандар, Қазақстан Республикасының азаматтары үшін бір жолғы талондардың құны
Қызмет түрі
Бір жолғы талондардың құны
(тенге)
Газеттер мен журналдар сату
49
Тұқым, сондай-ақ, отырғызылатын материал (екпелер, көшет) сату
114
Бақша дақылдарын сату
114
Саяжайларда және үй маңындағы телімдерде өсірілген табиғи гүлдерді сату
81
Қосалқы ауыл шаруашылығы, бағбандық, бақшалық және саяжай телімдерінің өнімдерін сату
243
Жануарлар мен құстардың жемдерін сату
162
Сыпыртқылар, сыпырғылар сату
49
Орман жидегін, бал, саңырауқұлақтар сату
81
Балық сату
130
Жер телімдерін өндеу бойынша иеленушілердің жеке тракторларының қызметі
243
Үй жануарлары мен құстарын бағу
130
Абай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 тамыздағы
№ 6-4 шешіміне
2 қосымша
Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй–жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, тауарларды сату жұмыстары орындау, базарларда қызмет көрсету бойынша қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, жеке кәсіпкерлер занды тұлғалар үшін бір жолғы талондардың құны
Тауар түрі
Сауда алаңы
Бір жолғы талондардың құны (тенге)
Базарларда тауарлар өткізу жұмыстарын орындау
Бір сату орны
162

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                                 Б. Кәрібаев
Секретарь Абайского
районного маслихата                                 Т. Аманғазы
Приложение № 1
к решению Абайского
районного маслихата
от 21 августа 2012 года
№ 6-4
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)
Виды деятельности
Стоимость разовых талонов (в тенге)
Реализация газет и журналов
49
Реализация семян, а также посадочного материала (саженцы, рассады)
114
Реализация бахчевых культур
114
Реализация живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
81
Реализация продуктов подсобного сельского хозяйства, садоводства, огородничество и дачных участков
243
Реализация кормов для животных и птиц
162
Реализация веников, метел
49
Реализация лесных ягод, меда, грибов
81
Реализация рыбы
130
Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков
243
Выпас домашних животных и птиц
130
Приложение № 2
к решению Абайского
районного маслихата
от 21 августа 2012 года
№ 6-4
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющие деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка
Виды товара
Торговая площадь
Стоимость разовых талонов
(в тенге)
Оказания услуг на рынках
Одно торговое место
162