2012 жылға жастар іс-тәжірибесін және әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 10 ақпандағы N 698 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 28 ақпанда N 5-13-116 тіркелді. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 06 маусымдағы N 883 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 06.06.2012 N 883 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5-45-7) тармақшалары18-118-2 баптары, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Заңының 58-баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысы негізінде Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізімі № 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об организации и финансировании молодежной практики и социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 10 февраля 2012 года N 698. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 февраля 2012 года за N 5-13-116. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района от 06 июня 2012 года N 883
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района от 06.06.2012 N 883.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-4), 5-7) статьи 7статьями 18-118-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьями 58 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места, согласно приложению № 1 к настоящему постановлению.

2. Жастар іс-тәжірибесі ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізімі № 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қаржыландыру 2011-2015 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының аумағын дамыту бағдарламасы бойынша жергілікті бюджеттен жүзеге асырылады.
4. Ұйым басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге18 жасқа толмаған жұмыскерлерге) жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында жасау мүмкіндігін беру сонымен қатар тиісті санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандарын қолдану ұсынылсын.

2. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики, согласно приложению № 2 к настоящему постановлению.
3. Финансирование осуществляется из средств местного бюджета по программе развития территории Катон-Карагайского района на 2011-2015 годы.
4. Рекомендовать руководителям организации предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидамработникам, не достигшим 18 летнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.