Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округінің Желқалақ қыстағы аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнибек ауданы Қамысты ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 15 қарашадағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 3117 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округі әкімінің 11.01.2013 № 1 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жәнібек аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитарлық инспекторының 2012 жылғы 7 қарашадағы № 311 ұсынысы негізінде, жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округінің Желқалақ қыстағы аумағына ірі қара малының арасында листериоз ауруының шығуына байланысты іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жәнібек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жәнібек ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Жәнібек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Қамысты ауылдық округі әкімі Б. Утегалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитеті Жәнібек аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________О. Даулетов
15.11.2012 ж.
"Батыс Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Жәнібек ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Е. Куанышкалиев
15.11.2012 ж.
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Батыс Қазақстан
облысы бойынша департаменті
Жәнібек ауданы бойынша
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Н. Мұстаев
15.11.2012 ж.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории зимовки Желкалак Камыстинского аульного округа Жанибекского района
Решение акима Камыстинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 15 ноября 2012 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 декабря 2012 года № 3117. Утратило силу - решением акима Камыстинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 11 января 2013 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Камыстинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 11.01.2013 № 1
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жанибекской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 311 от 7 ноября 2012 года, с целью уничтожения очага инфекции болезни животных РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории зимовки Желкалак Камыстинского аульного округа Жанибекского района, в связи с возникновением заболевания листериоза среди крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Жанибекская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Отдел внутренних дел Жанибекского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" (по согласованию), государственному учреждению "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жанибекскому району Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Данное решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Камыстинского аульного округа Б. Утегалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Жанибекская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________О. Даулетов
15.11.2012 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Жанибекского района
Департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области"
_____________Е. Куанышкалиев
15.11.2012 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Жанибекскому району
Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области"
_____________Н. Мустаев
15.11.2012 г.