Балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 262-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 04 қазанда № 8779 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 204-ө бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 05.06.2014 № 204-ө бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 9-бабы 1-тармағының 51-38) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2012 жылғы 2 наурыздағы № 16-02/88 «Балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы» бұйрығының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7465 тіркелген, 2012 жылдың 26 мамырдағы № 269-273 (27347) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті заңнамамен белгіленген тәртіпте осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оның ресми жарияланғанын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің жетекшілік етуші вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр                               Н. Қаппаров
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 тамыздағы
№ 262-ө бұйрығымен
бекітілген
нысан
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
Балық шаруашылығы комитеті
__________________________________________________________________
(уәкілетті органның аумақтық бөлімшесінің атауы)
Балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама
____________________________________________________________________
(заңды /жеке тұлғаның атауы, басшысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда),
жануарлар әлемін пайдалануға арналған________________________________
рұқсат көшірмесінің негізінде нөмірі _____ күні______).
Пайдаланушы туралы ақпарат:
р/р
Су айдынының және (немесе) учаскенің атауы:
Балық және басқа да су жануарларының түрлері
20_ жылдан
20 _ жылға дейін бекітілген квота (тонна)
20__ жылдың «__» ______ жағдай бойынша ауланғаны (тонна)
1
2
3
Жиыны:
Жөнелтпе көліктік құжаттың нөмірі және күні (Пайдаланушыны алып тастағанда)
_________________________________________________________________
Сату-сатып алу келісімшартының нөмірі және күні (Пайдаланушыны алып тастағанда)
_________________________________________________________________
Инспекция балықтың қайда ауланғанын растайды:
р/р
Балықтың саны (тонна)
Балықтың түрі
1.
2.
3.
Жиыны:
Анықтаманың берілген күні 20__ ж. «___» ___________
Қолы _____________________________________________________
(аумақтық бөлімше басшысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Мөр орны

Об утверждении формы справки о происхождении вылова
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 262-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 2013 года № 8779. Утратил силу приказом Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 5 июня 2014 года № 204-Ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра окружающей среды и водных ресурсов РК от 05.06.2014 № 204-Ө (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 51-38) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму справки о происхождении вылова.
2. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 марта 2012 года № 16-02/88 «Об утверждении формы справки о происхождении вылова» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7465, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 26 мая 2012 года № 154-156 (26973-26975)).
3. Комитету рыбного хозяйства Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра охраны окружающей среды Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Н. Каппаров
Утверждена
приказом Министра
охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 августа 2013 года
№ 262-Ө
форма
Комитет рыбного хозяйства
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
____________________________________________________________________
(наименование территориального подразделения уполномоченного органа)
Справка
о происхождении вылова
Выдана
____________________________________________________________________
(наименование юридического/физического лица, фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
руководителя ___________________________________________ на основании
копии разрешения на пользование животным миром номер ______ дата
________).
Информация о пользователе:
№ п/п
Наименование водоема и
(или) участка
Виды рыбы и
других водных
животных
Установленная квота с 20_ года по 20 _ год (тонн)
По состоянию на «_» ___________ 20__ год
выловлено (тонн)
1.
2.
3.
Итого:
Номер и дата транспортной накладной ___________________ (за
исключением пользователя)
Номер и дата договора купли-продажи (за исключением пользователя)
_______
Инспекция подтверждает происхождение вылова рыбы:
№ п/п
Количество рыбы (тонн)
Вид рыбы
1.
2.
3.
Итого:
Дата выдачи справки «__» ___________ 20__ года
Подпись
___________________________________________________ (фамилия, имя,
отчество (при его наличии) руководителя территориального
подразделения)
Место печати