Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № А-10/539 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 қыркүйектегі № А-9/347 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 қазанда № 3818 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы № а-3/117 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 17.03.2016 № а-3/117 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № А-10/539 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-104 болып тіркелген, "Степногорск ақшамы", "Вечерний Степногорск" газеттерінде 2009 жылғы 20 ақпанда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі келесі редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.В.Тарасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі
М.Тақамбаев

О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 30 декабря 2008 года № А-10/539 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 6 сентября 2013 года № А-9/347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 октября 2013 года № 3818. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 17 марта 2016 года № а-3/117
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 17.03.2016 № а-3/117 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" от 30 декабря 2008 года № А-10/539 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-104, опубликовано 20 февраля 2009 года в газетах "Степногорск ақшамы", "Вечерний Степногорск") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Степногорска Тарасову Е.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска М.Такамбаев