Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы № 5С-8/5 "Степногорск қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер, және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № 5С-21/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қазанда № 3838 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 6С-7/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.07.2016 № 6С-7/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәcлихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Степногорск қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы № 5С-8/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3439 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қыркүйекте "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Сабыров
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі М.Тақамбаев
Степногорск қалалық мәслихатының
2013 жылғы 5 қыркүйектегі

О внесении изменения в решение Степногорского городского маслихата от 8 августа 2012 года № 5С-8/5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Степногорске"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 сентября 2013 года № 5С-21/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 октября 2013 года № 3838. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 июля 2016 года № 6С-7/4
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.07.2016 № 6С-7/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Степногорске" от 8 августа 2012 года № 5С-8/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3439, опубликовано 13 сентября 2012 года в газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского
маслихата
С.Сабыров
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска М.Такамбаев
Приложение
к решению Степногорского
городского маслихата
от 5 сентября 2013 года