2013 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № А-4/120 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 мамырда № 3741 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 5) тармақшасына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5 бабының 3 тармағының 3) тармақшасына және "А.И.Бараевтың атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 212 ұсынысына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Қ.С.Омаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 24 сәуірдегі
№ А-4/120 қаулысына
қосымша
2013 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
№ р/р
Дақылдардың атауы
Егістік жұмыстарының басталуы мен аяқталуының қолайлы мерзімдері
1
Орташа кеш жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве по Сандыктаускому району на 2013 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24 апреля 2013 года № А-4/120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 мая 2013 года № 3741
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" и рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева" от 29 марта 2013 года № 212, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве по Сандыктаускому району на 2013 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Омарова К.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 24 апреля 2013 года
№ А-4/120
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве по Сандыктаускому району на 2013 год
№ п/п
Наименование культур
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ
1
Яровая пшеница среднепоздняя