Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/5 "Шортанды ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № С-13/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 3657 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № С-22/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 09.12.2013 № С-22/4 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/5 «Шортанды ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-155 болып тіркелген, 2012 жылдың 5 мамырында аудандық «Вести» газетінде және 2012 жылдың 5 мамырында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
2 тармақ келесі мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
«8) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Мемлекеттік зейнетақы төлеу жөніндегі орталығының ұсынған тізіміне сәйкес облыстық бюджеттен бөлінетін мақсатты трансферттердің есебінен ай сайын 100 пайыз мөлшерінде коммуналдық қызметтердің шығыстарына:
сумен жабдықтауға, кәрізге, газбен жабдықтауға, жылумен жабдықтауға, қоқыс шығаруға, электрмен жабдықтауға және телефон байланысының қызметтеріне абоненттік төлем қызмет берушілер ұсынған тізілімдеріне сәйкес алушының өтініші бойынша қызмет берушілердің шоттарына немесе алушылардың жеке шоттарына.
Жылу беру маусымы мерзімінде қатты отынға арналған шығыстар Ұлы Отан соғысының қатысушылары немесе мүгедектерінің нақты тұру орны бойынша қатты отын сатып алуға ұсынылған түбіртектерге сәйкес алушылардың жеке шоттарына аудару арқылы өтеледі».
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       А.Шәріпова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының әкімі                   С.Қамзебаев

О внесении дополнения в решение районного маслихата от 12 апреля 2012 года № С-4/5 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Шортандинского района"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 января 2013 года № С-13/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2013 года № 3657. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2013 года № С-22/4
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 09.12.2013 № С-22/4 (вводится в действие с момента подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Шортандинского района» от 12 апреля 2012 года № С-4/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-155, опубликовано 5 мая 2012 года в районной газете «Вести» и 5 мая 2012 года в районной газете «Өрлеу») следующее дополнение:
пункт 2 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«8) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны согласно предоставленных списков Государственного центра по выплате пенсий на расходы за коммунальные услуги в размере 100 процентов ежемесячно за счет целевых трансфертов, выделяемых из областного бюджета:
за водоснабжение, канализацию, газоснабжение, теплоснабжение, мусороудаление, электроснабжение и абонентскую плату за услуги телефонной связи согласно реестров, предоставленных поставщиками услуг на счета услугодателей по заявлению получателя, либо на лицевые счета получателей.
Расходы на твердое топливо в период отопительного сезона возмещаются по месту фактического проживания участника или инвалида Великой Отечественной войны, путем перечисления на лицевые счета получателей, согласно предоставленных квитанций на приобретения твердого топлива».
2. Настоящее решение распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2013 года.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Шарипова
Секретарь районного
маслихата                                  Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким Шортандинского района                 С.Камзебаев